O Nas

Witamy na stronie SOSNOGRODU


Sosnogród w Bąku w Borach Tucholskich to 0,5 hektara ogrodzonego terenu, podzielonego na dwie, niezależne działki oraz przylegający do nich las iglasty, do którego wychodzimy bezpośrednio przez furtkę. Otoczenie stanowią lasy sosnowe, łąki oraz malownicza rzeka Wda i jej kanał. Najbliższe wioski to Karsin, Wiele i Borsk. W pobliżu znajduje się jezioro Wdzydzkie i Wielewskie.

Posiadamy na wynajem dwa zupełnie niezależne, drewniane domki całoroczne. Każdy domek jest na wyłączność i znajduje się na dużej i ogrodzonej działce. Oba domki są wyposażone w kominek oraz modrzewiową balię z piecem podgrzewającym wodę, w którym palimy samodzielnie drewnem ( do każdego domku przynależy oddzielna bali).

Każdy domek posiada kominek, taras oraz duży ogród, który zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Jest to idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury z rodzina i przyjaciółmi. Na terenie każdego domku jest miejsce na ognisko.

Domki składają się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Są wyposażone w niezbędne sprzęty codziennego użytku. Ręczniki i pościel sa w cenie.

Sypialnia - łóżko podwójne 140 x 200 cm
Salon - rozkładana sofa 140 x 200 cm
Salon - łóżko rozkładane dwuosobowe 160 x 200 cm ( tylko domek nr 1)
Wyposażona kuchnia
Łazienka z dużym prysznicem
Zadaszony taras

Domek nr 1 jest przeznaczony dla 1-6 osób (sypialnia - łóżko podwójne / salon - rozkładana sofa + rozkładane łóżko dwuosobowe).
Domek nr 2 jest przeznaczony dla 1- 5 osób ( sypialnia - łóżko podwójne / salon - rozkładana sofa + łóżko jednoosobowe).

W domku nr 1 jest dostępne WiFi.

Bąk leży między rzeką, a kanałem Wdy. Wieś jest znana z lasów obfitujących w grzyby. Kanał Wdy i rzeka Wda to doskonałe miejsce na spływy kajakowe a pobliskie lasy są rajem dla rowerzystów oraz idealnym miejscem na piesze wycieczki.
Brak asfaltowej drogi do Bąka i położenie na uboczu uczęszczanych szlaków powoduje, że miejscowość nawet latem jest oazą ciszy i spokoju.

Teren obiektu :
gorąca balia wsród choinek ( do każdego domku przynależy oddzielna balia na wyłączność)
miejsce na ognisko
miejsce na piknik
meble ogrodowe
zadaszony taras
grill
duży ogrodzony teren
stół na świeżym powietrzu
duża trampolina ( domek nr 1 )
piaskownica
hamaki
bezpłatny parking
sprzęt do badmintona

Okolica:

plac zabaw we wsi Bąk - 200 m
rzeka Wda - 200 m
przystań kajakowa na kanale Wdy - 200 m
sklep w Karsinie - 3 km

Atrakcje turystyczne w okolicy :
- Bory Tucholskie
- Wdzydzki Park Krajobrazowy
- Rezerwat Przyrody Kręgi Kamienne w Odrach
- Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich
- Kalwaria Wielewska
- Lot Paralotnią lotnisko Borsk
- Jezioro Wdzydzkie i Wielewskie
- Kajaki
- Piesze wycieczki
- Wycieczki rowerowe
- Grzybobranie
- Wędkowanie

Copyright (c)2020, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 76376